Pause Play

Předprodej lístků pro ročník 2019


Jsme rádi, že se na další ročník naší přehlídky těšíte stejně, jako my, a rozhodli jste se zvolit koupi vstupenek formou předprodeje. Koupě je jednoduchá, zvládnete ji ve třech opravdu snadných krocích, kdy pouze vyberete počet vstupenek, které chcete a uhradíte je převodem na běžný účet. Vytisknutou vstupenku prosím přineste s sebou na akci, kde u vstupu bude ověřena a nebudete muset nic kupovat na místě.


S nákupem vstupenek úplně neváhejte. Z minulých ročníků máme zkušenost, že předprodej byl vcelku brzy ukončen pro dosažení kapacity.


Předprodej vstupenek je aktivní od 1. srpna 2019 do 2. října 2019, abychom měli jistotu, že všechny vstupenky dorazí svým majitelům včas před začátkem akce. Pro Vás, co jste si vstupenku nestihli koupit v předprodeji, nebo jste se již nevešli do kapacity, bude připravený prodej vstupenek přímo na místě nebo v Informačním centru v Rychnově nad Kněžnou, který se spustí v průběhu srpna. Pro více informací nás můžete kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na viděnou!Kdyby nefungoval formulář výše, prosím, postupujte na tuto stránku.
Mgr. Michaela Šerejchová & Mgr. Veronika Vavrečková
© Elegance bez bariér 2013 - 2017